Kokakva Línia a Szlovák Érchegység déli nyúlványain, a sztolicei hegyek között 800 méter magasságban található. A közigazgatásilag Rimakokavához (Kokava nad Rimavicou) tartozó, de attól 11 kilométerre, Északra fekvő üdülőhely, a Szlovákiára oly jellemző tanyarendszerből, az ún. lazik egy csoportjából alakult ki. A nagyvárosoktól és az ipari központoktól távol eső település, két vízválasztó, az Ipoly és a Rima határán, a polyánai (NP Poľana) és a Murányi fennsík (NP Muraňská planina) nemzeti park kiterjedt erdőségei között fekszik. Klímája nyáron is hűs, levegője és vizei tiszták, az emberek barátságosak és vendégszeretők.
A családokat, iskolákat színvonalas szálláshelyek és szolgáltatások, színes programok, hasznos foglakozások várják. Ideális terepre találnak itt azok is, akik túrázni, hegyibiciklizni, siklóernyőzni akarnak, vagy esetleg szívesen részt vennének egy kalandos lovas túrán az Ipoly vagy a Rima folyók forrásához.

Árajánlat

Árajánlat kérés ettől a szálláshelytől

Szálláshely információ

Az Ipoly szállóban 65 fő részére kényelmes, összkomfortos szálláshely, étterem, játszószoba, bár, szauna, áll a vendégek rendelkezésére. Nagyobb létszámú csoport esetén még további 250 főt tudunk elhelyezni az Ipoly szálló szomszédságában lévő 6-25 fős összkomfortos vendégházakban.

Az erdei iskola sajátos, a környezet adottságaira építõ nevelési-, tanulási és -szervezési egység. A szorgalmi idõben megvalósuló, egybefüggõen többnapos, a szervezõ oktatási intézmény székhelyétõl különbözõ helyszínű tanulásszervezési mód, amelynek során a tanulás a tanulók aktív, cselekvõ, kölcsönösségen alapuló együttműködésére és kommunikációjára épül. A tanítás tartalmilag és tantervileg egyaránt szorosan és szervesen kapcsolódik a választott helyszín természeti és szociokulturális környezetéhez.

Az Ipoly szálló szolgáltatásai: játszótér és kalandpark, kvad, sport pálya, ijászat, lovaglás lovasoktatás, kézműves foglalkozások, csillagászat, tábortűz és még sok minden más. A közelben fedettuszoda és strand is található.

Az ajánlat tartalmazza: a szállás, az ellátás díját (5 étkezés), az Ipoly szálló szolgáltatásainak a díjtalan használatát, napi 2*1 óra lovaglást és kvad használatot, korlátlan medence és lengő játszótér használatot, a  foglakozások alkalmával szakaszisztens (természet ismeret óra a szabadban, madár megfigyelés stb), túrázás és utazás alkalmával utaskísérő biztosítását.

Árajánlat:

12 Eur/nap/fő kisiskolás

13 Eur/nap/fő nagyiskolás

14 Eur/nap/fő középiskolás

A szakprogramok mellett hosszabb-rövidebb utazások tervezhetők a környék látványosságainak megtekintésére

Selmecbánya, bányamúzeum, arany és ezüst bányák megtekintése, városnézés

Zólyom, vára és városnézés

Fülek vára

Somoskő vára és tanösvény

Ajnácskő vára

Rimaszombat városnézés

Gombaszögi csepkőbarlang

Betlér, Andrásy kastély

Krasznahorka vára

Dobsina jégbarlang

Rozsnyó városnézés

Feketebalog, kisvasút, tanösvény és skanzen

Besztercebánya

Szlovák paradicsom nemzeti park, vízesések, létramászás, libegőzés.

Ha szeretnék, hogy megszervezzük ide- és visszautazásukat kérem írjon mailt vagy telefonáljon, hogy a csoport nagyságától és az indulás helyszínétől függően kidolgozhassuk árajánlatunkat.

Ipoly szálló- Chata Ipeľ,
Auxt Ferenc, ügyvezető

Mobil: +421915877376

Tel./Fax.: +421474295728

info@kokava-linia.eu

Hanyus Erik, munkatárs

Mobil: +421915853931

Tel./Fax.: +421474295728

info@kokava-linia.eu

 

SKI Centrum Línia s.r.o.,

Auxt Ferenc, ügyvezető, üdűlőközpont vezető, mobil: +421(0)915877376
Gálik Attila, ügyvezető, síközpont vezető, mobil: +421(0)905349642
Mgr. Megová Marta, ügyvezető

Szálláshely foglalás :
Tel./fax: +421 47 42 95728,
Mobil: +421(0)915877376 vagy +421(0)915853931
E-mail:

info@kokava-linia.eu

Hó és pályainfó :
Tel.: +421 47 42 95700
Mobil: +421(0)905349642
E-mail:

kokava@rsnet.sk

Postacím:
P.O.BOX 157, 979 01 Rim. Sobota,

Regisztrációs- és adószám:
IČO: 36032671
IČ DPH:

Új oldalt megnyit

Ipoly Szálló